Proč lze směle říci, že jde o perfektní poznávací zájezdy? Všude kde výletní loď během plavby kotví, je na výběr několik exkurzí, okružních jízd nebo návštěva významných památek. Pro Středozemní moře jmenujme například Řím, Benátky, Istanbul, Barcelona, ​​Tunisko, Neapol a další. Velmi vyhledávanou oblastí je i Karibik. Na trasách lodí jsou ty nejtajuplnější a nejromantičtější ostrovy, např. Svatá Lucie, Nizozemské Antily, Grenadiny, Isla Margarita, Dominica, Aruba a další a další. Tyrkysově modré moře, bílé pláže, palmové háje a bohatý podmořský svět – to vše nabízí dovolená na moři. Výhodou také je, že můžete využít i slevy na plavby na moři.

Poznávání a opočinek


Během krátké doby navštívíte mnoho míst, ale přitom si i odpočinete, zaplavete si v bazénu a opálíte se. Každá výletní loď nabízí výborný bohaté stoly s vynikající kuchyní, skvělou zábavu, dětské kluby, bazény, vířivky, aqua park, kino, večerní show, cirkus, animační programy, bowling, obchody, kasino, diskotéky a fitness, wellness a SPA, sauny. Na palubě lodi najdete tolik zařízení, že se jim nevyrovnají ani klasické hotely. Pro sportovce – hřiště pro míčové hry, tenisové kurty, squash, horolezecká stěna, posilovna, joggingový pás. Můžete si také vyzkoušet mořský rybolov. Připojení internetu je samozřejmostí. Dovolená na takové lodi je prostě jedinečná možnost odpočinku a relaxace. Lodní zájezd je skutečná skvělá volba přesně v souladu se současnými trendy cestování. Plně kombinují pobytové i poznávací zájezdy v jednom a přitom se klade důraz především na Vaše pohodlí a komfort.

Co můžete čekat

Na palubě výletní lodi najdete přesně takové pohodlí, jako ve vašem běžném rekreačním hotelu. Každá kajuta je standardně vybavena vlastním sociálním zařízením – koupelna se sprchou a WC, často vysoušeč vlasů, klimatizace a vkusný nábytek. Na návrzích interiérů kabin se podílejí renomovaní bytoví architekti a tak i na menším prostoru najdete vše pro vaše pohodlí. Také veřejné prostory – restaurace, bary, haly, salony a sály – jsou přehlídkou současných trendů v architektuře interiérů.

Horní paluby jsou po většinu času zalité sluncem a pohodou, neustále vás ovívá příjemný vánek. Vychutnejte si opalování na zaručeně čerstvém mořském vzduchu plném léčivé energie. Pro rozptýlení si můžete zaplavat v bazénu, nebo se svést na tobogánu. A navíc: mnoho lodí nabízí kosmetické, kadeřnické, pedikérské služby a masáže. Nechte se hýčkat, vždyť se nikam nespěcháte! Na většině lodí jsou provozovány dětské kluby pro různé věkové kategorie. Vaše děti budou v bezpečí a pod dohledem zkušených chův a animátorů. Vy si odpočinete a vaše děti budou mít postaráno o dobrou zábavu a ještě k tomu se potrénuje v cizím jazyce.

Také gastronomický zážitek

Dovolená na lodi je přímo festivalem dobrého jídla a kvalitního pití. V ceně plavby je zahrnuto celodenní stravování – tedy snídaně, oběd, odpolední káva se svačinou, večeře a půlnoční bufet. Nápoje k jídlům si platí každý host sám. Můžete však využít mnoho různých programů, kde jsou i nápoje zahrnuto – více informací získáte v popisu služeb jednotlivých lodních společností. Pokud si chcete dopřát ještě více, můžete zajít do specializovaných restaurací a barů a užít si podle svých chutí i své peněženky co hrdlo ráčí.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *