Firstin (uváděno také jako first minute) jsou dovolené, které si zamlouváte dopředu, ještě před danou sezónou, tzn. že si například v zimě zamluvíte již vaši dovolenou na léto. Proč byste to dělali? Protože díky tomu ušetříte mnoho finančních prostředků. Firstin, či first minute dovolené jsou považovány za nejlevnější dovolené vůbec.


Proč tomu tak je? Cestovky mají rády jistotu, a proto kdykoliv vidí šanci si zákazníky získat, pak toho využijí. Není nic lepšího pro cestovky, než mít v prosinci zamluvené dovolené na červenec. Jak vlastně firstin dovolené fungují? Jedná se o předem zamluvené zájezdy na danou sezónu. Svým principem se jedná o Last minute dovolené, s tím rozdílem, že u first minute dovolených se jedná o předprodej zájezdů a u last minute se jedná o doprodej. Tím si cestovky zaručí dostatečný počet zákazníků a vy díky tomu máte o několik tisíc levnější dovolenou.

Firstin dovolené jsou jako každé jiné, čili jedná se o plnohodnotné dovolené a nejste o nic ošizeni. Bohužel jediná nevýhoda těchto dovolených spočívá v tom, že když onemocníte a nebudete moci na dovolenou jet, pak vám většinu peněz cestovka vezme a vrátí vám jen zlomek zaplacené částky. U normální dovolené, nebo u dovolených last minute se vám toto nestane, i když samozřejmě i ony mají své nevýhody. Velkým kladem, který rozhodně mluví pro first minute dovolené je fakt, že se jedná o nejlevnější dovolené na trhu.

Snad budete mít při výběru vaší jarní, letní, či podzimní dovolené štěstí na dobré termíny a vaši budoucí dovolenou si plnohodnotně užijete.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *