Tonžské království tvoří několik souostroví, jež se rozkládají na jihovýchod od Fidži. Některé ze 172 ostrovů jsou příkré a sopečné, zatímco jiné jsou nevysokými korálovými plošinami. Většina tamních obyvatel obývá úrodné souostroví Tongatapu, kde se pěstují kokosové palmy, banánovníky a melouny. Z ostrovů se vyváží ovoce a zelenina.

Díky tomu, že je turistika na těchto ostrovech rozvíjena nově, pobyt zde je velmi levný ať už počítáme ubytování, či různé další doplňkové služby. Jednoduše řečeno obyvatelé chtějí nalákat movité turisty do svého ráje a chtějí, aby se sem vraceli i několik let po sobě. Díky tomu si mohou tamní obyvatelé přilepšit a žít v lepších podmínkách, než doposud. Turisté jsou zde velmi vážení a nikdo na vás nebude koukat skrz prsty. Obyvatelé také chápou, že turisté chtějí hlavně relaxovat a jsou k nim ohleduplní, aby měli co možná největší klid.

Chcete tedy do země, kde na vás nikdo nebude koukat skrz prsty a bude se k vám chovat slušně? Pak volte Tongu, protože ta vás rozhodně nezklame!

Cena za dovolenou se mění každým rokem a hodně záleží, v jaké lokalitě Tongy chcete být. Proto vybírejte vždy z aktuálního ceníku, a ideálně důvěryhodné cestovky.

Navštivte tento ráj na zemi! Budete nanejvýš spokojení!
Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *