I kdybyste Sintrou jenom projížděli a měli na ni málo času, rozhodně neopomeňte navštívit dvě pamětihodnosti:

Palacio nacional, který se nachází v centru města Sintra a je proslulý svými kónickými komíny. Otevřeno mají denně mimo středu a pokud se jej rozhodnete navštívit, připravte si cca 6 euro, pokud jste dospělí. Pokud důchodce, tak polovinu a jestli ještě studujete, nebudete platit nic!

Palacio da Pena navštivte, pokud jsou vám blízké pohádkové zahrady a paláce. Palacio da Pena byl vystavěn v 19. století a je pestrou směsicí všech možných architektonických stylů. Prohlídka paláce vám zabere cca 1-2 hodiny a vstupné je vcelku drahé, 16 euro.

Pokud vám zbude čas, vydejte se na procházku po centru města, sedněte si do jedné z kouzelných kavárniček a pokochejte se pohledem na město. Směrem nahoru od Palacio nacional vedou do kopce dlážděné cesty, lemované obchůdky s portugalskými suvenýry a kavárničkami. Když vyberete tu pravou, okouzlí vás nádherné panorama Sintry.

Ubytování v Sintře

V Sintře najdete k ubytování více zařízení. Jednak hotely, např. Tivoli, ale i soukromé domy, např. Quinta Da Fonte Nova, který se nachází asi 5 km za Sintrou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Za pokoj na noc zaplatíte kolem 50 euro a vzhledem k tomu, že se dům nenachází přímo v Sintře, je zde klid a pěkné okolí vhodné pro procházky.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *