Rekreační dům Jonckershof se nachází v městečku Middelkerke, v Západních Flandrech. Dům je konstruován pro čtyři osoby a má bohatou historii a mnoho skvělých ohlasů. Celá rekreační osada, do které spadá i náš rekreační dům, je ideální pro pobyt s dětmi. Osada je obklopena stromy a loukami, takže nebudete ničím rušeni a budete mít dostatečné soukromí. Blízko se nachází centrum města, kde můžete nakoupit všechny potřebné suroviny pro váš pobyt.


Dětské hřiště je součástí komplexu, takže se vaše děti budou moci vyblbnout na skluzavkách, pískovišti, či prolézačkách.

Rekreační oblast disponuje dětským hřištěm, centrálním parkovištěm, recepcí, supermarketem, restaurací, barem, golfovým hřištěm a atrakcemi v blízkosti.

V okolí se nachází turistická oblast. Naleznete zde cyklostezky, speciální chodníky pro pěší turisty anebo příjemné jezero, ve kterém se můžete vykoupat.

Potěším všechny milovníky domácích zvířat, protože celá rekreační oblast dovoluje si sebou vzít i domácí mazlíčky. U psů ale nezapomeňte na vodítko a náhubek. Vítáni jsou pouze cvičení psi, kteří neohrozí další návštěvníky rekreační oblasti.

Cena za týdenní pobyt pro čtyři osoby a domácího mazlíčka činí [spočítat]. Zarezervovat rekreační dům lze jak přes internet, tak telefonicky. Lepší je umět Anglicky, či Německy. Český jazyk je podporován jen málokdy. Vezměte rodinu na ozdravnou dovolenou do krásné přírody Belgie.

Jistě se vám zalíbí.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *