Štýrsko – ráj dětí v zeleném srdci Rakouska


Dvacet jedna štýrských hotelů a výletních cílů je ohodnoceno kvalitní cenou „Rodinné hotely“, která funguje už několik let, a pomalu stoupá na vrchol prestiže.

Kvalitní zeleň, překrásná příroda a neobvyklí ledovec lákají k pěším a cyklistickým výletům. Všude – od hřebenové stezky „pro bosé nohy“ až k Murské cyklostezce – si mohou děti hrát a objevovat přírodu. Jezera s průzračnou a křišťálově čistou vodou jsou jako přenesená přímo z dětské fantazie a hluboké lesy se stávají pro děti rájem ke hraní, horské louky mohou být celým miniaturním světem. Děti zažijí napínavé dobrodružství a rodiče zahřeje rodinné štěstí a pohoda.

Hostitelé se srdcem otevřeným rodinám

Po aktivním dni v pohybu budete rádi odpočívat v kvalitních hotelech. Hotely pro cyklisty a pěší turisty nabízejí všechny potřebné služby, které jen budete při své cestě potřebovat.

Vajíčka přímo od slepic a zvířátka na hlazení najdete při „Dovolené na selském statku“. Budete se cítit, jako ti pravý zemědělci a ve vybraných rodinných apartmánech budou mít všichni dostatek místa k odpočinku i hrám.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *