Hotel Euro Village Achilleas Alexandria Club není ledajaký hotel. Nejedná se o jednu budovu, ve které budete ubytováni a která vypadá prestižně. To rozhodně ne. Jedná se o luxusní hotelový komplex, který vám svými rozměry vyloženě vyrazí dech. Celý tento komplex se nachází blízko pláže u známého letoviska Mastichari. Obklopen je nádhernou zahradou, kterou využívají turisté z celého světa k dlouhým procházkám.


Vybavení hotelu je skvělé. Naleznete vněm vstupní halu s recepcí, bungalovy, klimatizovanou restauraci, hlavní bar, lobby bar, dva bary u bazénu, bar na pláži, internetový koutek, TV se satelitním přijímačem, malý obchod, koutek s videohrami, kulečník, dva velké bazény, dětský bazén, dětské hřiště, disko, miniklub, půjčovnu motocyklů a kol, squash, minigolf, stolní tenis, dva tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště a animační místnost s programy jak pro dospělé, tak pro děti.

Ubytováni budete v elegantních pokojích s balkónem, či terasou. Dále v pokojích naleznete vlastní sociální zařízení, vanu, fén, klimatizaci, TV se satelitním přijímačem, telefon, trezor a chladničku.

Stravování probíhá v tomto hotelu formou All Inclusive. Jíst budete v hotelové restauraci, která je díky klimatizaci velmi útulná. Připraveny jsou pro vás pokrmy z celého světa, zvláště pak exotické vodní „příšery“.

Pláž je zde písečná s pozvolným vstupem do moře. Nachází se přímo u hotelu, takže již nemusíte nikam zdlouhavě chodit. Lehátka a slunečníky jsou hrazeny hotelem a máte je k dispozici zcela zdarma.

Tato luxusní dovolená vás vyjde na 12-15 000,-Kč za osobu na týden. Jak to, že tak málo, ptáte se. No protože jsou jarní slevy a first minute zájezdy teď frčí. Když budete mít štěstí, tak se dá takový zájezd najít i pod 10tis (jeden je práve ZDE). Podle průzkumů je Řecko tou nejoblíbenější destinací, a proto jsou zde ceny proklatě nízko. V normálním termínu byste za takovouto dovolenou dali bezmála 27 000,-Kč. Zamluvte si ji ihned. Nebudete litovat.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *