Rodinné prostředí a luxusní vybavení dělá z hotelu AlterEgo Studios opravdovou perlu po celém Řecku. Pokud chcete zažít kvalitní dovolenou, pak neváhejte a využijte služeb tohoto luxusního hotelu.


Hotel se nachází v centrální části letoviska Agios Sostis a je vzdálen 25km od letiště. Milovníci noční zábavy a romantikové jistě ocení možnost procházek po pláži až do centra letoviska Laganas na Zakynthosu. Překrásná písčitá pláž, kterou se hotel pyšní, je vzdálená pouhých 50m od hotelu. Samozřejmostí je, že lehátka a slunečníky jsou poskytnuty hotelem zcela zdarma. Hotel je vybaven poměrně slušně. Naleznete vněm recepci, trezor, venkovní bazén, menší dětský bazén, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků, bar u bazénu, dětský klub, dětské hřiště, stolní tenis, animační programy kompletně v češtině, basketbalové hřiště, fotbalové hřiště a stolní tenis.

Ubytováni budete netradičně v tzv. studiích. Nevíte, o co se jedná? Jedná se o pokoje, které jsou více komfortní než běžné pokoje, či apartmány. Jedná se o to nejlepší, co můžete dostat. Studia disponují balkonem, vlastním sociálním zařízením, sprchou, nebo vanou, klimatizací, TV se satelitním přijímačem, telefonem, chladničkou a kuchyňských koutem.

Stravování probíhá formou All Inclusive v hotelové restauraci, které je čerstvě zrekonstruovaná a nabízí úžasnou atmosféru s dokonalou klimatizací. V menu naleznete speciality z celého světa, zvláště pak exotické vodní pochoutky.

Chcete zažít kvalitní dovolenou, pak musíte navštívit překrásnou destinaci Agios Sostis v Řecku. Nebudete litovat. Celá dovolená vás vyjde na pouhých 13 490,-Kč za osobu na týden ale jen při first minute zájezdech. Při normálních cenách by vás tato luxusní dovolená vyšla na 22 990,-Kč. Neváhejte a zamluvte si dovolenou již teď, dokud máte ještě šanci.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *