Hrad Karlštejn patří k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším hradům u nás. Ročně si ho prohlédnou tisícovky turistů. Kolem hradu je rušno, ale přece se najde místo, kde se ubytujete v klidu, luxusu a jen kousek od hradu. Navíc v budově, která zde stála ještě dříve než slavný hrad.

Luxusní hotel s prestižními tituly

V podhradí na břehu řeky Berounky stojí od roku 1263 mlýn. Citlivou rekonstrukcí z něj byl vytvořen luxusní hotel s rozlehlým areálem, kam lidé jezdí za pohodou, klidem i wellness zážitky. Patří mezi výjimečné hotely u Karlštejna, už třikrát získal prestižní titul Svatební místo roku.

Ubytování je možné v několika typech pokojů, všechny jsou nekuřácké a vybavené stylovým nábytkem. K nejkrásnějším patří pokoj Královny Elišky, který je zařízen velmi elegantně a jeho zvláštností je zámecká dubová podlaha. Jedinečné jsou pokoje THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. Jsou zařízeny v romantickém stylu, dominantou každého z nich je velká manželská postel. Pokuje jsou vybaveny ještě volně strojící vanou, kávovarem a klimatizací.

Relaxačně a romanticky za výhodnou cenu

Hotel připravil pro hosty speciální Romantický nebo Relaxační balíček. Oba zahrnují ubytování na 1 noc, snídani (tu si můžete nechat donést až do postele) a nápoj na uvítanou. Romantický balíček obsahuje navíc romantickou večeři při svíčkách na letní terase nebo v restauraci, malý dárek pro dámu a k tomu ještě košíček ovoce na pokoj. Relaxační balíček obsahuje exkluzivní pronájem wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu na 1,5 hodiny.

Toulejte se po okolí

Blízké okolí hotelu Mlýn Karlštejn vás okouzlí, najdete zde mnoho nádherných míst. Nejvíce zaujme hrad, ale za prohlídku stojí i okolí hotelu. Na zeleném ostrově se nachází mini domácí zoo a stylový altánek, kde se dá relaxovat. Nedaleko je golfové hřiště, na recepci hotelu lze objednat vyhlídkový let balónem nebo vrtulníkem. Z dalších výletních cílů doporučujeme lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich zde).


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *