Hledáte ideální místo pro odpočinek a zároveň místo, kde se Vaše děti vydovádí? Pak je pro Vás srdce termálů, relaxace a zdraví, komplex Gino Paradise Bešeňová, tím pravým.  Na nejnavštěvovanější aquapark na Slovensku narazíte v krásném prostředí Liptova, kde se Vám naskytne jedinečný výhled na Nízké a Západní Tatry. A další skvělé plus? Aquapark je otevřený po celý rok.

Kombinace zábavy a regenerace organismu

Komplex využívá termální prameny s teplotou vody až 40 °C. Termální voda léčí obtíže s pohybovým a dýchacím ústrojím či urologickými problémy. Železitá voda obsahuje velké množství minerálních látek, které mají blahodárné účinky na lidský organismus a Vaši pleť.

Kudy z nudy?

V areálu se nachází 9 venkovních bazénů, které jsou návštěvníkům přístupné celoročně. 4 bazény jsou termální a 5 bazénů s vyhřívanou, čirou vodou, se nachází uvnitř, pod střechou aquaparku. Zábavu najdete kromě tobogánů také v divokých vlnách bazénu, v raftování, potápění a pro nejmenší je tady dětský bazén či fontánka. Ty, kteří si sem přijeli odpočinout, určitě potěší tiché prostředí relaxačního atria, wellness a fitness centrum, ozdravné procedury, masáže a sauny, které jsou přístupné také pro děti. Po celodenním skotačení ve vodě Vám určitě vyhládne, proto jsou tu pro Vás připraveny restaurace a bary, kde zaženete hlad.

Pokud Vás i přesto vodní svět omrzí, krásné přilehlé okolí nabízí spoustu možností, kam se můžete vydat. Takže ať už jste vášnivý turista, lyžař, nebo Vás láká adrenalin v podobě vodních sportů, na které láká Liptovská Mara, určitě si tady přijdete na své.

Ubytování přímo v centru dění

Výhodou je, že přímo v areálu se nachází Hotel Bešeňová, kde se můžete ubytovat a mít tak celý vodní svět hned pod okny hotelu. Skvělým tipem pro ubytování je také Hotel Galeria Thermal, který Vám nabídne bazény s geotermální vodou. Další skvělá ubytování přímo v areálu Bešeňové najdete na stránkách DCK Rekrea Ostrava, kde si vyberete hotel přímo podle Vašich představ. S jakýmikoliv požadavky se obraťte na již zmiňovanou cestovní kancelář, která Vám ráda poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *