Nenádorová brachyradiumterapie a RTG terapie

Při této proceduře se ozáří místa, která jsou bolestivá např.: oblast páteře, klouby, míšní kořen, šlachy… Místa se ozáří dávkou záření gama. Celou léčbu sleduje specialista (radiolog). Účinek této terapie je protibolestivý a protizánětlivý, který se projeví po 4-6 týdnech. Terapie je jednorázová po dobu 6ti hodin  a RTG terapie je po 6ti kratších ozářeních s odstupem dvou dní. Účinek trvá i několik měsíců. Léčba je na doporučení lékaře. Terapie není vhodná pro těhotné ženy, po rakovině kdy lidé prošly chemoterapií, lidi co mají poškozenou kůži a poruchu krvetvorby.

Kryokomora (Kryoterapie)

Tato metoda využívá extrémě nízké teploty až  -160°C, která probíhá v krykomoře , celé tělo se po dobu 2-3 minut zchladí a poté doplněn pohybovou aktivitou. Tato terapie má výborný vliv na regeneraci, imunitu, psychiku, sexuální život a fyzickou odolnost. Terapie je určena pro lidi s problémy pohybového aparátu, kožními  nemocemi,  s nadváhou a obezitou, s depresí, centrálním neurologickým systémem a pro lidi, kteří sportují. Metoda je velice účinná a klienti těchto lázní jsou s ní velice spokojení, protože je dobře snášená a bezpečná.

Oxygenoterapie

Při této proceduře inhalujete kyslík přes respirační masku, při níž posloucháte relaxační hudbu a odpočíváte po dobu 120 minut. Ideální je prodělat 10 takovýchto sezení. Tato terapie je vhodná pro regeneraci lidského organismu, především buněk v mozku. Zlepšuje myšlení, psychické uvolnění a oddálení stárnutí. Procedura se používá k docílení lepšímu prokrvování a výživy tkání v těle. Pozor pro lidi s chronickou dušností a srdeční slabosti, pro tyto choroby není vhodná.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *