Chcete zažít netradiční dovolenou, při které se budete jak vy, tak vaše ratolesti vzdělávat? Vezměte je na ekofarmy, které se dělí do dvou druhů. Na ty, ve kterých lze přepsat a na ty, ve kterých se můžete jen porozhlédnout.


Většina ekofarem nabízí možnost sblížit se s přírodou, což je v dnešním přetechnizovaném světě veliká rarita. Vaše děti mohou spát se zvířaty na saně, mohou jezdit na koních, vyzkoušet si sbírání vajec apod. Je pro vás přichystáno mnoho aktivit, které mohou děti dělat samy, nebo s pomocí rodičů.

Některé pobyty na ekofarmách jsou zcela zdarma. Zaplacené máte jak ubytování, tak i stravování a další, s pobytem vztahující se výdaje. Jak je to možné, ptáte se? Je to možné díky tomu, že na ekofarmách můžete pracovat. Pracujete jako sběratelé vajíček, výrobci sýra, apod. Tyto aktivity jsou pro děti velmi zajímavé, protože si při nich vyzkoušejí zajímavé, pro ně neznámé činnosti. Pro vás je to výhoda v tom, že za  dovolenou nic nedáte a děti si ji plnohodnotně užijí.

Ekofarmy jsou letošním hitem také proto, že lidé, na které dopadla krize, tíhnou po levné a smysluplné dovolené, což ekofarmy v obrovské míře nabízejí. Užít si můžete nezapomenutelnou dovolenou, která vás, i vaše děti povzbudí.

Mezi nejoblíbenější ekofarmy patří, ta v podkrkonošských Roztokách u Jelemnice, dále pak v Černousech v Jizerských horách, Velkých Karlovicích a nebo třeba Apolenka ve Spojile u Pardubic

. Ta ale není typickou ekofarmou, je to farma, hiporehabilitační středisko a vždělávací místo v jednom.

Dopřejte svým dětem přírodu, volnost, zvířata a čistý vzduch. Vezměte je na nezapomenutelnou jarní dovolenou, ve které si všichni užijte mnoho zábavy.

Anebo jeďte k babičce, ta má určitě aspoň králíky 😉Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *