Přemýšlíte nad tím, že si vyjedete na dovolenou? Doba dovolených rozhodně koncem léta neskončila, na dovolenou se můžeme vydat kdykoli, kdy se cítíme unavení a vyčerpaní. Pokud vás zrovna nyní ubíjí rychle ubíhající svět, pokud nic nestíháte a zároveň se nemůžete na chvilku zastavit, vyjeďte si do krásných Beskyd, kde se svět jako kdyby zastavil v čase. Zde stačí prožít jeden jediný víkend a odpočinete si tak, jak nikdy dříve.

Beskydy jsou stále oblíbenější turistická oblast v České republice. Nerozprostírá se jen na území České republiky, ale také na Ukrajině či na Slovensku.

Proč si vyjet právě do Beskyd?

Tou hlavní otázkou však je, proč jsou Beskydy stále oblíbenější, co je zde největší lákadlem, proč se sem vyplatí vyrazit? Nachází se zde mnoho přírodních krás, ovšem nejatraktivnějším turistickým cílem je jednoznačně Lysá hora, což je nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Ať už sem jedete v létě, na jaře nebo v zimě či na podzim, vždy se zde setkáte s desítkami turistů, kteří také chtějí vidět nádherné Beskydy ze zcela jiné perspektivy.

Sice mnozí lidé volí pěší túru na vrchol Lysé hory, jiní však šlápnou do pedálů a na vrchol Lysé hory si vyjedou. Samozřejmě v každém případě se jedná o příjemně strávený den v přírodě, v níž nás rychle ubíhající svět moderních technologií nepohltí.

Lysá hora samozřejmě není jediným lákadlem. Cílem mnoha turistů je také Medvědí skála. Až budete v Beskydech také se vydejte po medvědí stezce ke Zbujovi, která je dlouhá zhruba pět kilometrů. Aby byl tento výlet ještě více nezapomenutelný, půjčte si koloběžku v blízkém rekreačním centru Sepetná (v zimě sáhněte spíše po bobách).

V rekreačním centru Sepetná se také ubytujte

Ve velmi blízkém rekreačním centru Sepetná, kde vám půjčí nejen koloběžky, ale také i boby, se můžete i ubytovat. Vybírat si můžete z mnoha možností ubytování, k dispzici jsou bungalovy, chata, hotel nebo penzion.  Vybírejte z akčních balíčku zde: www.sepetna.cz/pobyty-v-beskydech


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *