Jak je u Dubaiských hotelůběžné, dostane se vám zde komfortu, na který nelze zapomenout. Je pravda, že cena se pohybuje na trochu vyšší hranici, ale nesmíme také přehlédnout to, že i tak jsou tyto hotely levnější, než srovnatelné hotely v Evropě. Většinou tento hotel slouží k přespání při přestávce mezi lety z Emirátů do Asie, ale lze tu být klidně i týden, protože hotel disponuje velkým zázemím, které vás něčím jistě osloví. Hotel Ibis Al Rigga je ideální pro poznání Dubaie, ale i pro nákupy a pobavení.


Díky tomu, že se tento skvostný hotel nachází v historickém centru Dubaie, konkrétně v blízkosti Creek, je vyhledáván i mnohými milovníky historie. Věc, která vás rozhodně potěší, je hotelový tzv. shuttle autobus, který vás zcela zdarma doveze a posléze odveze z nejkrásnější pláže v Dubai, která nese jméno Jumeirah Beach Park. Jedná se o opravdový skvost, který doporučuji navštívit, protože tak krásnou pláž jen stěží někde jinde navštívíte.

Ubytováni budete v jednom z 280 moderních pokojů, které jsou vybaveny podle normy IBIS. Základní vybavení jednoho pokoje obsahuje klimatizaci, LCD TV s místními, nebo cizími programy, přípojku k vysokorychlostnímu internetu a vysoušeč vlasů. V nadstandardních pokojích naleznete ještě minibar, velkou vanu, bidet, balkón, apod. Stravování probíhá formou polopenze, neboplné penze. Svůj oběd, nebo večeři si můžete dát v mnoha hotelových restauracích za běžné ceny. Každá restaurace prezentuje jinou kuchyni, a tak můžete každý den libovolně střídat druhy svých pokrmů. V pondělí si můžete dát Čínuv čínské restauraci a v úterý naopak Italské těstoviny v jiné. Restaurací je zde celkově šest a každá se chlubí perfektními kuchaři.

Protože je jasné, že nebudete žít pouze v hotelu, takhotel disponuje i prosto ry, kde můžete provozovat vaše oblíbené sporty. Hotel vlastní posilovnu, kino, tenisové kurty a golfové hřiště.

Zarezervovat pokoj si můžete ihned. Jednoduše přes internet vyplníte objednávkový formulář, dokonce to lze udělat i v češtině.

Cena za týdenní pobyt v tomto hotelu se pohybuje kolem 9 000-14 000,-Kč za osobu (dle termínu a obsazenosti).Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *