Tradice versus současnost


Od 6. do 22. dubna v Singapuru probíhá akce Singapore Heritage festival, který je určen pro všechny zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o směsi kulturních vlivů v Singapuru, o vzájemném soužití arabské, čínské, indické a malajské komunity. Tato akce je samozřejmě také určena pro všechny, kteří milují historické památky, rádi si vyslechnou výklad průvodce nebo si prohlédnou Singapur z turistického člunu. Nezapomenutelný zážitek představuje také výlet do etnických čtvrtí, např. do čínské čtvrti s restaurovanými historickými domy, kde se můžete nejen procházet a poznávat cizí kulturu, ale také velmi dobře najíst!

Sháníte-li orientální a exotické textilie, jaké v Evropě nejsou k vidění, určitě zavítejte do Arab Street. Ve čtvrti Little India vás zase okouzlí až po okraj květinami naplněné stánky i pozoruhodné obchůdky.

Nákupy a zábava

Pokud budete v Singapuru, vyhraďte si alespoň jedenden na návštěv u Orchard Road, kde se nacházejí gigantická nákupní centra. Orientální koření, elektronika, nejmodernější kousky oblečení a nepřeberné množství všeho dalšího seženete právě tady!

Lákavé je i Emerald

Hill, nacházející se nedaleko Orchard Road. Ve zdejších klubech a restauracích přímo pulzuje noční život. Jestliže ale toužíte spíše po klidu a nostalgii, navštivte podnik Alley bar. Lokál příznačně nazvaný Ice cold beer vám zase nabídne hned 35 druhů vašeho oblíbeného moku, piva.

Singapur je zkrátka městem kontrastů. Okouzlí vás svouatmosférou, denním ruche m i bujarým nočním životem, památkami i hypermoderními budovami. Dá vám nahlédnout do životního stylu mnoha kultur a etnik…co víc si člověk může přát?Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *